خشک کن

میوه خشک کن یک نیاز برای هر خانه هست . حتی اگر به فکر شغلی نباشید. برای اینکه هر میوه ای که دلتان خواست را در هر فصلی که میخواهید استفاده کنید.

عکس میوه خشک کن

تفت خشکبار

دستگاه تفت و بودادن آجیل و خشکبار، مخصوص تفت آجیل، برشته کردن و بو دادن انواع آجیل از قبیل پسته،

دستگاه عرق گیر خانگی و صنعتی و اسانس گیری عطر همراه با قیمت خرید

دستگاه خشک کن اسانس گیر

خرید دستگاه اسانس گیری قبل از مطالعه مقاله در ابتدا این خبر خوب را به شما بدهم با خرید این

امروزه میوه خشک کن که به عنوان خشک کن چیپس میوه نیز شناخته می شود، میوه، سبزیجات و گل های مورد نظر شما را به روشی سالم خشک می کند. و این به شما بستگی دارد که هر زمان که خواستید آن را با لذت مصرف کنید در این مقاله به مقایسه  انواع میو ه خشک کن می پردازیم.در گذشته مواد غذایی با ارزش غذایی بالا مانند میوه ها و سبزیجات را در پایان تابستان جمع آوری می کردند و برای مدت طولانی در زیر نور خورشید نگهداری می کردند و خشک می کردند. به این ترتیب ویتامین ها و طعم های  در ماه های مختلف مصرف می شد.باید بگم این وظیفه رو به راحتی می توان به انواع میوه خشک کن صنعتی و میوه خشک کن خانگی سپرد. اما در زندگی شهری دنیای امروز، یافتن مکان و زمان برای انجام این خشک کردن میوه بسیار دشوار است. اگرچه این دشواری راه را برای صنعت میوه خشک بسته بندی هموار کرد، و فناوری دستگاه خشک کن میوه در حال توسعه اکنون به شما امکان می دهد میوه را در خانه خشک کنید.

خشک کن میوه صنعتی

دستگاه میوه خشک کنی صنعتی نوعی قفسه دیسکی با تجهیزات خشک کن عمومی متناوب با کاربرد وسیع است که می توان از آن برای رطوبت زدایی مواد دارویی، غذایی، صنایع سبک، شیمیایی و خشک کن های مورد استفاده در خط تولید میوه خشک کن صنعتی استفاده کرد. که باید قبل از آن به طرز استفاده از دستگاه میوه خشک کن صنعتی مطالعه کرد. مدل های ارائه شده توسط گروه ماشین سازی اردبیل، با تصمین کنترل کیفی قابل ارائه در نوع خشک کن میوه صنعتی و خانگی قابل استفاده هستند.علاوه برآن از تولیدات این گروه می توان به ماشین آلات صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی نام برد. در خرید دستگاه خشک کن میوه صنعتی به چه نکاتی باید توجه داشت؟ ضمانت و آموزش کار با دستگاه جزوه خدمات شرکت هست؟

بهترین میوه خشک کن صنعتی

خشک کن میوه صنعتی  با هوای گرم صنعتی از یک فن گردشی مقاوم در برابر دمای بالا برای گردش هوای گرم اجباری در فر از طریق مبدل حرارتی بخار یا گرمایش لوله حرارتی الکتریکی استفاده می کند که انتقال حرارت را افزایش می دهد و راندمان تبخیر رطوبت را بهبود می بخشد و خشک شدن را به طور چشمگیری کاهش می دهد. کل جعبه از یک ساختار کاملاً محصور، گردش داخلی جعبه هوای گرم و مناسب در هوای تازه استفاده می کند. قیمت بهترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی در گروه ماشین سازی اردبیل با مشاوره رایگان از خدمات تیم ما می باشد.

قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی

همان طور که میوه خشک کن صنعتی برای شروع کسب کارها است در سایز دستگاه میوه خشک کن صنعتی کوچک نیز وجود دارد دقت کنید  که در اول کار خشک کن میوه صنعتی قیمت مناسبی داشته باشد. قیمت دستگاه میوه خشک کن 200 کیلویی با توجه به ظرفیت آن می تواند بسیار مناسب باشد. و چه مواردی را باید رعایت کنید.

قبل از شروع در این کار شما لیست قیمت میوه خشک کن صنعتی و انواع میوه خشک کن صنعتی و بھترین مارک دستگاه میوه خشک کن صنعتی را باید خوب بررسی کنید. و میوه خشک کن صنعتی قیمت مناسب را برای خودتان انتخاب کنید.

خشک کن میوه نیمه صنعتی

خرید دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی، انتخاب خوب و عاقلانه برای آن دسته از مشاغلی است که با تولید و یا فرآوری میوه و سبزی خشک سر و کار دارند. توسط خشک کن میوه نیمھ صنعتی  این محصول میوه ها را با بالاترین کیفیت ممکن خشک می کند، تا فروشندگان محترم، هیچگونه نگرانی از بابت کیفیت میوه های خشک تولید شده نداشته باشند. خرید  و قیمت دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی سبب شده تا با تولید میوه خشک بر اساس نیاز شما، بیش از پیش جلب شده و در نتیجه میزان فروش محصولات و میزان سود واحد تولیدی افزایش یابد

قیمت دستگاه خشک کن میوه

بعد از بررسی مدل می رسیم به قیمت میوه خشک کن که چه چیزایی در تعیین آن  تاثیر دارد. یکی از این مدل ها قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی که قیمت های متفاوتی دارند و بر ای همه افراد مناسب است. اگر به عنوان تجاری به این کار نگاه کنیم باید در انتخاب انواع میوه خشک کن با قیمت توجه کنیم که بتوانیم در کار خود دچار مشکل نشویم . به این مورد هم حتما باید دقت کنیم که وقتی قیمت انواع میوه خشک کن توجه کنیم و در فروش میوه خشک کن نیز به رونق برسیم.با مقایسه قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی و قیمت دستگاه خشک کن میوه صنعتی می توان به انتخاب عالی دست یافت. در بررسی اجمالی قیمت دستگاه خشک کن میوه و سبزی با دستگاه همه کاره اسانس گیری با توجه به کارکرد خود می توان انتخاب بهترین خشک کن را به همرا داشت.

خشک کن میوه خانگی

از قسمت صنعتی که بگذریم همه کدبانو های ایرانی در خانه های خود میوه ها رو خشک می کنند. تا به عنوان یک میان وعده خوب ازش استفاده کنند. برای راحتی و این که میوه را خوب خشک کند. میوه خشک کن خانگی را می توان استفاده کرد. دستگاه میوه خشک کن خانگی این روزا همه در خانه خود استفاده می کنند.  در بھترین دستگاه میوه خشک کن خانگی استیل  به دلیل ساختار قفسه سوراخ شده، آب هرگز از قفسه بالایی در قفسه پایینی چکه نمی کند، بنابراین از مخلوط شدن بو در هنگام خشک کردن انواع مختلف محصولات جلوگیری می کند به همین دلیل از این نگرانی راحت شوید .

بهترین خشک کن میوه خانگی

قبل از خرید به بھترین مارک دستگاه میوه خشک کن خانگی دقت کنید.  و حتما با بررسی های لازم تعیین کنید که بھترین مارک میوه خشک کن خانگی برای خانه تان کدام است. ومیوه خشک کن خانگی کم مصرف را در الویت خود قرار دهید با این وضع همیشه در نظر داشته باشید که میوه خشک کن را چھ ساعت بھ برق باشد زیرا این موضوع خیلی تاثیر دارد. بیشتر در اوقاتی که مصرف به کمترین حد خود رسیده استفاده کنید. بهترین دستگاه خشک کن میوه نیز با نام «دهیدراتور» به فروش می رسند. نام خود را از خشک کردن غذا با گردش هوا در آن در دمای پایین گرفته است. با توجه به تراکم آب میوه ای که خشک می کنید، باید دماهای مختلفی را انتخاب کنید.

دستگاه خشک کن میوه خانگی گازی

ولی اگر می خواهید از بحث برق راحت باشید می توانید از دستگاه میوه خشک کن گازی خانگی استفاده کنید.که این میوه خشک کن گازی در سایزهای مختلف هم کوچک و هم میوه خشک کن خانگی بزرگ وجود دارد. ساخت دستگاه میوه خشک کن خانگی با برقی ها متفاوت تر است.دستگاه هایی  که با جذب رطوبت از فساد مواد غذایی با رطوبت بالا جلوگیری می کنند، دستگاه میوه خشک کن نامیده می شوند. که انواع میوه خشک کن وجود دارد. این دستگاه ها که در برندها و مدل های مختلف عرضه می شوند، دارای نسخه های تجاری و سایز بزرگ و متوسط ​​هستند. که در بازار بهترین میوه خشک کن برقی و میوه خشک کن گازی وجود دارد.از فاکتور های مهم تفاوت میان نوع خشک کن گازی و برقی قیمت میوه خشک کن گازی خانگی و توان مصزفی میوه خشک کن های برقی می توان نام برد که میوه خشک کن برقی نیز خود انواع مدل میوه خشک کن برقی دارد.ولی  بسیاری از افراد از مصرف برق میوه خشک کن نگران هستند ولی با توجه به توسعه دستگاه میوه خشک کن کم مصرف نیز در بازار وجود دارد.

میوه خشک کن گازی بهتره یا برقی؟

مهم ترین سوال خریداران این است که خشک کن میوه گازی بهتره یا برقی؟ برای پاسخ دادن به ان سوال به تفاوت این دو می پردازیم. میوه خشک کن گازی به لحاظ اندازه فضای بزرگی را به خود اختصاص می دهد و به لحاظ مصرف گازی در هر ساعت 1 ال 2 لیتر گاز مصرف می کند. بر اساس حجم و اندازه بزرگی آن حدود 60 الی 70 کیلو میوه خشک خروجی دارد.

میوه خشک کن برقی به خاطر اندازه کوچک طبیعتا میزان مصرف برق کمتری دارد. اندزه کوچک و کم جاگیر بودن نوع میوه خشک کنی برقی باعث شده میزان خروجی کمتری نسبت به میو ه خشک کن گازی داشته باشد.

قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی

 ولی در این صورت باید به قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی کوچک  دقت کنید و ارزانترین دستگاه میوه خشک کن خانگی را از لیست قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی را از قیمت روز دستگاه میوه خشک کن خانگی  نگاه می کنیم تا  به راحتی قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی  را بتوانیم برای شغل خود انتخاب کنیم . چرا که با کیفیت و سرعتی که در خشک کردن میوه ها دارد به راحتی می تواند سود آوری در فروش را تضمین کند، زیرا مشاهده شده که قیمت برخی از میوه های خشک در بازار حتی از نمونه های غیر خشک شده آن ها نیز بیشتر است. در بررسی و مقایسه قیمت دستگاه میوه خشک کن خانگی گازی با قیمت دستگاه خشک کن میوه خانگی دست دوم می توان فهمید کدام به صرفه تر است.

خرید خشک کن میوه خانگی

از بهترین انتخاب هایی که می توانیم اطلاع دهیم دستگاه خشک کن میوه خانگی اندازه کوچکی دارد به راحتی در خانه قابل استفاده است. ولی مزایای دیگر دستگاه خشک کن میوه خانگی خوب این است که می توان با استفاده از آن، یک کسب و کار خانگی کوچک نیز راه انداخت، و یا در عطاری ها، قنادی ها، و سایر مشاغل و واحد های تولیدی که با فروش و یا تولید میوه های خشک ارتباط دارند استفاده کرد، بنابراین می توان گفت که خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی دست دوم برای مشاغل مرتبط نیز می تواند پر سود باشد.

طرز کار دستگاه میوه خشک کن

طرز استفاده از میوه خشک کن نیز متفاوت است. به عنوان مثال؛ مواد غذایی با تراکم آب بالا مانند میوه ها در دمای 60 درجه تنظیم درجھ  میوه خشک کن، در این موارد خیلی مهم است.  سبزیجات در دمای 50 درجه و گیاهان تزئینی در دمای 35 درجھ  میوه خشک کن وفرآیند خشک شدن را طی می کنند. و این مدل بھترین میوه خشک کن بازار است. و حتی این مدل در بررسی هایی که کردیم از بھترین میوه خشک کن جھان نیز شناخته می شود. نحوه کار با دستگاه میوه خشک کن خانگی خیلی راحت است و در بیشتر مواقع آموزش کار با میوه خشک کن در بروشور خود توضیح داده اند. حتی اگر دوست نداشتید زیاد هزینه کنید .  می توانید از دستگاه میوه خشک کن خانگی دست دوم استفاده کنید. و میوه خشک کن خانگی دست دوم کار شما را حل خواهد کرد .

نکات مهم در خرید میوه خشک کن

مدل های میوه خشک کن دستگاه هایی هستند که ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند. ابتدا باید به موضوع ترموستات توجه کرد. دستگاه هایی که دمای مورد نیاز را با دقت مناسب می دهند، ارزش غذایی غذا را حفظ می کنند. جدای از این باید به ویژگی های اضافی مانند ویژگی های قفسه، ظرفیت، بسته شدن خودکار نیز توجه کرد . از این مدل بھترین میوه خشک کن ایرانی نیز شناخته می شود . از

نظر کسانی که در این حیطه مشغول کار هستند بھترین مارک میوه خشک کن  به شما چه امکاناتی را می دهند. را باید بررسی کنند.

بھترین مارک میوه خشک کن چیست؟

برای اینکه کارآفرین خود باشید در خرید دستگاه خشک کن به این نکات باید توجه کنید .میوه خشک کن هایی که از نظر طراحی ظاهری بسیار دلپذیر دارند، به لطف مدل های چند لایه، سبزیجات و میوه ها را به طور همزمان خشک می کنند، اما طعم آنها را با هم مخلوط نمی کنند. در نتیجه پخش یکنواخت هوای گرم در داخل، دقیقا طعم و بافت مورد نظرتان را به دست خواهید آورد. پس در پاسخ به این سوالات میوه خشک کن چھ مارکی خوبھ که ارزانترین مارک میوه خشک کن  نیز باشد به شرایطی که گفتیم دقت کنید. و برای تجھیزات مورد نیاز برای راه اندازی میوه خشک کنی که باید بدانید از دستگاه هایی که بالا اشاره شده می توانید استفاده کنید.

چگونه کار میوه خشک کنی را شروع کنیم؟

امروزه بیشتر برای تزیین حتی در مهمونی ها برای تزیین میوه خشک های چیپسی استفاده می شود که برای آن باید از دستگاه تولید چیپس میوه استفاده شود به همین دلیل بازار کار میوه خشک کن  این روز ها در دستگاه چیپس میوه خشک خیلی رو بورس است .و بیشتر در بازار کار میوه خشک کنی دستگاه چیپس میوه خشک کن به فروش می رسد. با توجه که از  بازار کار صحبت شد در این مورد از میوه خشک کن صنعتی که در کار گاه کارگاه میوه خشک کنی استفاده می شود صحبت می کنیم.  از این مدل میوه خشک کن ها در کارخانھ میوه خشک کنی استفاده می شود. و قیمت میوه خشک کن کارگاھی با توجه به کارایی که دارد نسبت به میوه خشک کن خانگی که در کارگاه میوه خشک کنی خانگی استفاده می شود گران تر است. در ادامه بحث میرسیم به میوه خشک کن صنعتی و استفاده آن در بازار به چه صورت است؟

چرا میوه خشک کن برای همه لازم است؟

دستگاه میوه خشک کن به شما این امکان را می دهد که میوه ها و سبزیجاتی را که در تابستان فراوان هستند اما در زمستان یافت نمی شوند و در عین حال ارزش غذایی آنها را حفظ کنید و ذخیره کنید. بنابراین، همیشه می توانید طعم های مورد نظر خود را در هر فصل در آشپزخانه خود پیدا کنید و اگر نگران  مضرات دستگاه میوه خشک کن هستید نیز می توان گفت ضرر خاصی ندارد.

دستگاه خشک کن دقیقاً همان اثری را که در نور خورشید ایجاد می کند را برای میوه ها ایجاد می کند. . به این ترتیب هیچ افتی در ویتامین و ارزش غذایی غذاها ایجاد نمی شود. علاوه بر این، این

دستگاه میوه خشک کن خانگی ایرانی

نگفته نماند برای اینکه در خانه به راحتی شغل بدون سرمایه ایجاد کنید . با انتخاب یک میوه خشک کن خانگی می توانیم از خانه شروع کنیم تا به جاهای بزرگ پیشرفت کنیم. و در صورتی که بودجه کافی نداشته باشید با بررسی انواع میوه خشک کن خانگی در حیطه دستگاه میوه خشک کن خانگی ایرانی می توانید یک دستگاه میوه خشک کن خانگی بزرگ یا اگر کار کوچکی هم می خواهید باشد و فقط در یک پیج به فروش برسانید. از میوه خشک کن خانگی ارزان و یا میوه خشک کن خانگی دست دوم نیز می توانید  استفاده کنید.

شرکت ماشین سازی اردبیل سازنده وتولید کننده انواع ماشین آلات صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی آماده ارائه مشاوره درباره نحوه راه اندازی خط تولید میوه خشک کن خدمت شما دوستان می باشد.

دستگاه‌های خشک‌کن مواد غذایی علاو ه‌بر خشک‌ کردن میوه برای خشک‌ کردن سبزیجات، غلات، گوشت و حتی گُل هم کاربرد دارد.

دستگاه خشک کن میوه با تخلیه رطوبت میوه‌ها بدون اینکه میوه مواد مغذی و ویتامین‌های خود را از دست بدهد، آنها را خشک می‌کند. 

با توجه به مدل تجهیزات خشک کن

مدل GBO50

– دستگاه خشک کن ۵۰ کیلویی

مدل GBO200
– دستگاه خشک کن ۲۰۰ کیلویی

مدل GBO300
– دستگاه خشک کن ۳۰۰ کیلویی

هوشمند بودن دستگاه میوه خشک کن
– امکان کنترل دستگاه با گوشی های هوشمند

به طور معمول هر ۱۰ کیلوگرم ورودی به دستگاه، ۱ کیلوگرم محصول خروجی را به همراه دارد. به عنوان مثال اگر میخواهیم روزانه ۱۰۰ کیلوگرم میوه خشک تولید کنیم باید در ابتدا به فکر تامین اولیه ۱۰۰۰ کیلوگرم روزانه آن نوع میوه باشیم.

به طور معمول نحوه خشک کردن محصولات و کار با دستگاه توسط تولیدکننده به اپراتوهای دستگاه میوه خشک کنی آموزش داده می‌شود. نصب و راه اندازی دستگاه نیز به طور رایگان برای خریدار انجام می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.